شرایط گارانتی عمده فروشی عبدی

شرایط گارانتی پخش عبدی

 

  • توجه داشته باشید تمام محصولات قبل از ارسال از نظر صحت و سلامت مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

 

هر کسب و کار آنلاینی نسبت به شرایط و سیاست کاری خود دارای گارانتی برای محصولاتی است که ارائه می دهد. از این بابت  عمده فروشی لوازم آشپزخانه  عبدی نیز برای محصولات خود گارانتی در نظر گرفته است که این کار باعث شده نسبت به بقیه همکاران خود متفاوت دیده شود.

 

1. تمام محصولات ایرانی فروشگاه عبدی دارای ضمانت بازگشت به مدت یک هفته را دارای می باشند. مشتریان عزیز پس از دریافت سفارشات خود موظف هستند ایرادات محصولات ایرانی را به پخش عبدی اعلام نماید و در مدت یک هفته سفارش خود را جهت تعویض برگشت دهند. در غیر این صورت هیچ محصولی پس از گذشت مدت زمان ذکر شده مورد قبول نمی باشد.

2. در صورتی که محصول سالم به دست مشتری رسیده باشد و مشتری محصول را نخواهد، مشتری محترم موظف است طی مدت 24 ساعت به پخش عبدی اعلام نماید و سفارش خود را به صورت کاملاً سالم و بدون باز شدن پلمپ برای کالاهایی که بسته بندی و یا پلمپ شیرینگ (پلاستیک) دارند به انبار پخش عبدی برگشت دهند. در صورتی که محصول به صورت آسیب دیده به انبار پخش عبدی رسیده باشد مبلغ آن عودت داده نخواهد شد.

  • اگر کالایی به دلیل ایراد فیزیکی نیاز به تعویض باشد هزینه ارسال آن توسط مشتری انجام خواهد شد و مبلغ فوق به همراه کالای سالم به مشتری عودت داده میشود و هزینه ارسال از پخش عبدی تا آدرس مشتری به عهده پخش عبدی میباشد.
  • اگر مشتری کالای فوق را به هر دلیلی نپسندد (یعنی مورد رضایت کافی نداشته باشد) هزینه ارسال عودت به پخش عبدی به عهده مشتری می باشد.

3. در صورت وجود هرگونه ایراد فیزیکی و ذاتی و یا همخوانی نداشتن محصول ارسال شده با سفارش مورد نظر، مشتری محترم می بایست در مدت زمان 24 ساعت پس از تحویل کالای خود، گزارش خود را به انبار عمده فروشی عبدی به شماره 55000103-021 اطلاع دهد تا تیم پشتیبانی راهنمایی های لازم را انجام دهند.

4. در صورتی که فاکتوری دارای کسری بار باشد باید تصویر فاکتور به شماره پشتیبانی سایت ارسال شود.

5. توجه نمایید برای برگشت محصول، حتماً سفارشات خود را به صورت پستی ارسال نمایید که مستقیماً اداره پست سفارش را به انبار پخش عبدی تحویل دهد. در غیر این صورت هزینه رفت و آمد تا باربری از حساب مشتری کسر می شود. (برای مشتریان عمده)

6. لازم به ذکر است محصولات وارداتی به هیچ عنوان گارانتی ندارند (قبل از ارسال صحت و سلامت آن ها چک می شود) و فقط محصولات ایرانی دارای گارانتی تعویض می باشند.

 

ضمانت محصولات خاص

 

برخی از محصولات مانند ظروف پذیرایی، ظروف شیشه ای، استندهای لوازم آرایش، ماگ و لیوان و … امکان آسیب پذیری را در حین ارسال دارند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات صحت و سلامت آن ها تا اداره پست و تیپاکس و باربری تهران توسط پخش عبدی ضمانت می شوند و از لحظه ارسال توسط سامانه حمل بار کشور تا شهر مقصد، پخش عبدی هیچگونه ضمانتی را به عهده نخواهد گرفت.

  • برخی محصولات دیگر مانند لوازم برقی آشپزخانه و لوازم برقی منزل قبل از ارسال صحت و سلامت آن ها مورد تست قرار می گیرد و پس از آن هیچ ضمانتی مورد قبول پخش عبدی نخواهد بود. چون تمامی محصولات توسط دوربین های مداربسته در زمان بارگیری، تست و ارسال در حال ضبط هستند.
  • اگر محصولی زمان تحویل آسیب دیدگی داشت (یعنی صدای شکستگی میداد) به هیچ عنوان از مامور تیپاکس تحویل نگیرید و سریعاٌ با شماره 8457-021 خدمات مشتریان تیپاکس تماس بگیرید و با قسمت شکایات ارتباط بگیرید و اعلام کنید که بسته را به دلیل صدای شکستگی، دریافت نکرده اید. تا شرکت تیپاکس موظف باشد جبران خسارت کند.
  • محصولاتی مانند ریش تراش، گن های لاغری، گوش پاک کن و … که جزوی از محصولات بهداشتی می باشند اگر مورد استفاده قرار گیرند به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نخواهد شد.

آدرس انبار پخش عبدی: تهران – بزرگراه شهید هاشمی – صالح آباد غربی – خیابان کلهر – خیابان لرنژاد – پلاک 1 پخش عبدی

کدپستی: 1885743988