همکاری در فروش با تولیدکنندگان

همکاری در فروش با تولیدکنندگان

 

قبل از تولید هر محصولی ابتدا باید بازار آن محصول را پیدا کنید و سپس شروع به تولید کنید که به راحتی بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید. اغلب تولیدکنندگان و یا واردکنندگان بدون اینکه بازار محصول خود را به درستی پیدا کنند، کالای خود را تولید و یا وارد کرده و در عرصه بازار به معرفی می پردازند. که در این زمینه بسیار موفق نخواهند بود و گاهی مواقع با شکست روبرو می شوند. در این مورد عمده فروشی آنلاین عبدی بستری را فراهم کرده با عنوان همکاری در فروش با تولیدکنندگان، تا تولیدکنندگان محصولات خود را به صورت مستقیم به بازار هدف برسانند.

لازم به ذکر است که این همکاری در فروش را حتی واردکنندگان عزیز هم می توانند با عمده فروشی عبدی داشته باشند تا بتوانند محصولات خود را به بازار معرفی نمایند.

عمده فروشی  لوازم آشپزخانه  عبدی با بیش از یک دهه تجربه به عنوان پخش کننده لوازم حانه و آشپزخانه بازار هدف را به درستی می شناسد و حتی برای معرفی محصول جدید با طراحی متفاوت با تولیدکنندگان مشاوره های لازم را دارد. از جمله تولیدکنندگانی که عمده فروشی عبدی با آن ها همکاری های لازم را دارد برندهایی نظیر: تکتا، سگالش، کاجین، اسپادانا، سون لوکس، لوکس پلاس، مرسه، بازن، بیتا، همارا، زیباسازان، اِیت، آیلین، دارویس، اِلشن پلاس، رزمن، مای هوم، کامل پلاستیک، فلاویا، دنزی، هلگا، کلاسیک، پارسینا، پی اس، کادوس پلاستیک، بلمینی و … می باشد که به صورت مستقیم عاملیت پخش آن ها را به عهده دارد.

عمده فروشی آنلاین عبدی به عنوان پلی ارتباطی با تولید کننده و فروشنده عمل می کند تا بتواند محصولات را در عرصه بزرگتری به نمایش بگذارد و از طرف دیگر، خریداران محصولات عمده، با قیمت درب کارخانه محصولات مورد نیازشان را تهیه نمایند.

تولیدکنندگان و واردکنندگان به راحتی می توانند با شماره تماس 09122011014 جهت همکاری های لازم با عمده فروشی عبدی در ارتباط باشند.

 

شرایط همکاری در فروش با عمده فروشی عبدی

 

ابتدای امر لازم است که شما تولیدکننده و واردکننده محترم نمونه محصول خود را جهت معرفی به شماره واتساپ 09122011014 ارسال نمایید و یا نمونه محصول خود را به آدرس: تهران، بزرگراه هاشمی، صالح آباد غربی، خیابان کلهر، خیابان لرنژاد، پلاک 1 (پخش عبدی) ارسال نمایید.

پس از تایید محصول و قیمت مناسب همکاران محترم در پخش عبدی همکاری لازم را به شما انجام خواهند داد و از آن پس شروع محصول یا محصولات آغاز خواهد شد.

عمده فروشی عبدی علاوه بر واحد فروش حضوری در منطقه، محصولات را درون سایت خود به نمایش می گذارد تا مشتری های محترمی که وارد سایت می شوند محصول شما را مشاهده کنند.

نحوه پرداختی عمده فروشی آنلاین عبدی به دو صورت نقدی و چکی صورت خواهد گرفت که در طولانی مدت شرایط چکی را فراهم خواهد کرد.