درباره ما

پخش عبدی این فرصت را ایجاد کرده تا تمام فروشندگان اعم از کسانی که فروشگاه آنلاین دارند و یا فروشگاه حضوری در سطح شهر دارند، بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و آنلاین در کمترین زمان ممکن تهیه کنند. عمده فروشی آنلاین عبدی معرفی کننده کالاهای متنوعی از جمله لوازم خانه و آشپزخانه، زیبایی و سلامت، لوازم جانبی خودرو، بازی و سرگرمی، تجهیزات سفر، لوازم دکوری، کالای خواب، ظروف سرو و پذیرایی و … می باشد که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به خریداران معرفی کرده تا بتوانند با قیمت عمده و برابر با قیمت کارخانه محصولات را خریداری نمایند.

از جمله اهداف عمده فروشی آنلاین عبدی کم نمودن فاصله عرضه و تقاضا می باشد. به گونه ای که هر خریدار بتواند به راحتی به محصولات مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.

عدم وجود واسطه در فروش عمده محصولات در پخش عبدی، خود به کاهش قیمت کالا و در نتیجه افزایش توان خرید و رشد اقتصادی بازار کمک خواهد کرد. کاهش قیمت کالا و نزدیک شدن قیمت آن به نرخ حقیقی باعث رشد فروش، افزایش سودآوری، گردش مالی مناسب و راه اندازی چرخه اقتصاد خواهد گردید.

 

هدف پخش عبدی

مهم‌ترین و اساسی ترین هدف عمده فروش عبدی برخورداری از کیفیت بالای خدماتی است که انجام می دهیم و خوشبختانه توانسته ایم به این هدف برسیم و به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین عمده فروش های بازار شناخته شویم. با خیالی راحت می توانید تمام سفارشات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی سفارش دهید و مطمئن باشید که این کار به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

 

سخن مدیریت

عمده فروشی آنلاین عبدی با شعار (ایرانی شایسته بهترین هاست) با بهره گیری کادری مجرب، متخصص، متعهد، توانسته جایگاه خود را در بازار تثبیت نماید و همیشه در تلاش خواهیم بود فرایند خرید کالا را برای شما خریداران محترم راحت تر نماییم.