قوانین ارسال عمده فروشی عبدی

قوانین ارسال عمده فروشی عبدی

 

هر کدام از فروشگاه های اینترنتی به نسبت محصولاتی که ارائه می دهند، دارای قوانین ارسال مختص به خود می باشند که در هنگام خرید هر محصول و یا در اطلاعات محصولات خاص، نوع و هزینه ارسال و همچنین مدت زمان ارسال محصول درج شده است.

اما در عمده فروشی آنلاین عبدی قوانین کمی متفاوت می باشد زیرا تمامی ارسال های عمده برای استان تهران به صورت حضوری انجام می شود و تمامی سفارشات استان های دیگر توسط باربری ارسال خواهند شد. (برای سفارشات با حجم بالا)

 

شیوه ارسال تک فروشی

 • ضمانت بازگشت محصولات از تاریخ تحویل طبق قانون تجارت الکترونیک 7 روز میباشد.
 • برای سفارشات با حجم پایین به صورت پیش فرض برای کل کشور با پست و تیپاکس ارسال خواهد شد.
 • بازه زمانی ارسال برای تمامی استان های کشور 3 الی 5 روز میباشد.
 • توجه داشته باشید تیپاکس بعضی از مناطق کشور را ارسال درب منزل ندارد و باید شخصاً به دفتر تیپاکس منطقه خود مراجعه بفرمایید تا بسته را تحویل بگیرید.

 

 • توجه داشته باشید که اگر به صورت تک سفارش داده اید اما حجم، سفارشتون بیشتر از یک کارتن باشد (یعنی تعداد اقلام زیاد باشد)، برای استان های دیگر با باربری ارسال خواهد شد و موظف هستید ظرف 24 ساعت سفارشتون رو از باربری تحویل بگیرید.

 

شیوه ارسال عمده فروشی

 

 • نکته 1: هزینه ارسال از انبار پخش عبدی تا باربری بر روی فاکتور درج خواهد شد و از باربری تهران تا شهر مقصد به صورت پس کرایه می باشد.
 • نکته 2: تمامی سفارشاتی که به صورت باربری ارسال می شوند، تصویر بیجک آن ها برای مشتری ارسال خواهد شد. برای دریافت بیجک به شماره 09122011014 از طریق تلگرام و واتساپ پیام دهید. توجه نمایید نام و نام خانوادگی، شماره تماس ثبت شده در فاکتور هنگام ارسال تصویر بیجک را اعلام نمایید.

 

ضمانت محصولات خاص

 

برخی از محصولات مانند ظروف پذیرایی، ظروف شیشه ای، استندهای لوازم آرایش، ماگ و لیوان و … امکان آسیب پذیری را در حین ارسال دارند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات صحت و سلامت آن ها تا اداره پست و تیپاکس و باربری تهران توسط پخش عبدی ضمانت می شوند و از لحظه ارسال توسط سامانه حمل بار کشور تا شهر مقصد، پخش عبدی هیچگونه ضمانتی را به عهده نخواهد گرفت.

 • برخی محصولات دیگر مانند لوازم برقی آشپزخانه و لوازم برقی منزل قبل از ارسال صحت و سلامت آن ها مورد تست قرار می گیرد و پس از آن هیچ ضمانتی مورد قبول پخش عبدی نخواهد بود. چون تمامی محصولات توسط دوربین های مداربسته در زمان بارگیری، تست و ارسال در حال ضبط هستند.
 • اگر محصولی زمان تحویل آسیب دیدگی داشت (یعنی صدای شکستگی میداد) به هیچ عنوان از مامور تیپاکس تحویل نگیرید و سریعاٌ با شماره 8457-021 خدمات مشتریان تیپاکس تماس بگیرید و با قسمت شکایات ارتباط بگیرید و اعلام کنید که بسته را به دلیل صدای شکستگی، دریافت نکرده اید. تا شرکت تیپاکس موظف باشد جبران خسارت کند.
 • مانند ریش تراش، گن های لاغری، گوش پاک کن و … که جزوی از محصولات بهداشتی می باشند اگر مورد استفاده قرار گیرند به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نخواهد شد.

 

شرایط ارسال

 

 • تمام سفارشات روزانه توسط اداره پست در ساعت 9 جمع آوری می شود. لازم به ذکر است در ایام تعطیل هیچ سفارشی ارسال نخواد شد.
 • سفارشاتی که نزدیک به ایام نوروز می باشد به دلیل حجم بالای ارسال توسط اداره پست و تیپاکس از تاریخ 23 اسفند ماه تا 15 فروردین ارسال نمی شوند و در انبار شرکت های فوق جمع آوری می شوند که بعد از ایام نوروز شروع به توزیع شوند.

 

شرایط ارسال رنگ

 

* ارسال رنگ به صورت رندوم بر اساس موجودی انبار می‌باشد.

از آنحایی که پخش عبدی فروشگاه عمده فروشی است ارسال رنگ کالاها بر اساس موجودی انبار می‌باشد، لذا در انتخاب رنگ این موضوع را در نظر داشته باشید.(یعنی مشخص نمیکند در انبار پخش عبدی دقیقا چه رنگ هایی موجود باشد)