پرداخت امن

پرداخت امن در عمده فروشی عبدی

 

در طی چند سال گذشته با وجود فروشگاه های اینترنتی متعددی که به وجود آمده اند شرایط به گونه ای رقم خورده که تمامی پرداخت ها به صورت آنلاین انجام خواهند شد. در این بین باید حواس خود را جمع کنیم و به افراد سودجویی که در این فضا حضور دارند اعتماد نکنیم.

عموماً پرداخت های اینترنتی به دو صورت آنلاین (از طریق درگاه) و به صورت کارت به کارت انجام خواهند شد. عمومی ترین روشی که مردم با آن خرید خود را راحت انجام می دهند به صورت کارت به کارت می باشد.

اما شیوه دیگر پرداخت توسط درگاه بانکی روی سایت است که بسیار ساده تر و سریع تر است. اما به دلیل فرهنگ سازی نشدن و آموزش های محدود هنوز به خوبی بین مردم رواج پیدا نکرده است و خیلی از افراد هم از سرقت شدن اطلاعات بانکی خود توسط افراد سودجو ترس دارند.

باید توجه داشته باشید که ایمن ترین و راحت ترین نوع پرداخت، پرداخت از طریق درگاه بانکی می باشد.

 

نکات مهم برای داشتن پرداخت امن

 

  1. درگاه اینترنتی سایت مورد نظر باید درگاه اصلی بانک، با آدرس مشخص شده توسط بانک را داشته باشد.
  2. از خرید با درگاه های بانکی واسط خودداری فرمایید.
  3. آدرس سایت پذیرنده به صورت مشخص در درگاه بانکی ثبت شده باشد.
  4. مبلغ قابل پرداخت به درستی در درگاه نمایش داده شود.
  5. هنگام اتصال بانک به درگاه بانکی، صفحه درگاه بانکی در همان پنجره اینترنتی باز شود.

 

مهمترین موضوعی که باید در هنگام خرید اینترنتی رعایت کنید این است که فقط از سایت هایی خرید اینترنتی انجام دهید که نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) دارند.

این نکته را در نظر داشته باشید که دولت به هیچ عنوان به سایت هایی که اینماد ندارند، درگاه مستقیم بانکی نمی دهد.

 

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :

 

  • شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی کارت بانکی)
  • رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  • CVV2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)
  • تاریخ انقضاء حک شده روی کارت بانکی، که باید در جای خود آن را وارد کنید.

 

پرداخت اینترنتی امن در عمده فروشی عبدی

 

مشتریان پخش عبدی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورتآنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود. سپس سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

 

شرایط خاص و بازگشت وجه

 

با تمام این شرایط و تمهیدات، عمده فروشی آنلاین عبدی برای شرایط خاص کاملاً آماده است و همه جوانب را در نظر گرفته است.

در صورتی که پرداخت موفق نباشد، معمولا کمتر از 72 ساعت کاری مبلغ به حساب شما باز خواهد گشت. این خطا از طرف بانک صورت می گیرد و ارتباطی با پخش عبدی نخواهد داشت.

اگر پرداخت انجام شده و موفق باشد اما سفارش ثبت نشود که این مورد بسیار نادر و تقریباً بعید است، با اعلام مشتری عزیز، کمتر از چند ساعت سیستم های بانکی و پرداختی توسط عمده فروشی آنلاین عبدی چک شده و در صورت صحت موضوع سفارش ثبت شده و به جریان خواهد افتاد.

 

پس به هیچ عنوان در هیچ مورد پرداختی، هیچ خطری متوجه مشتری عزیز نمی باشد.

 

بازگشت وجه در صورت نیاز

 

جهت بازگشت وجه در شرایط خاص، مشتری محترم می بایست شماره شبای بانکی که حساب آن به نام خریدار می باشد را به پشتیبانی پخش عبدی ارائه دهد.

در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد.

تمام درگاه های پرداخت و همچنین صفحات عادی سایت عمده فروشی عبدی توسط پروتکل ها و لایه های اتصال امن جهانی SSL حفاظت می شوند و تمام تراکنش ها در بستری ایمن صورت خواهد گرفت.