بهترین زمان خرید لوازم خانگی برای عید چه موقع است

بهترین زمان خرید لوازم خانگی برای عید چه موقع است

بهترین زمان خرید لوازم خانگی برای عید چه موقع است؟

 

در این روزها که به ایام عید نزدیک می شویم، خانم ها به دنبال ایجاد تغییرات در خانه هستند و می خواهند با تعویض برخی از لوازم خانگی، قضای منزل را متحول سازند. متاسفانه با نزدیک شدن به عید تمامی اجناس دارای قیمت چندین برابری می شوند. همچنین افزایش نرخ ارز و شرایط اقتصادی نیز باعث شده تا همه محصولات به ویژه لوازم خانگی افزایش قیمت چشم گیری داشته باشند. در این بین همه افراد به دنبال یافتن بهترین زمان خرید لوازم خانگی برای عید هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما برای خرید لوازم خانگی در زمان مناسب کمک کنیم.

 

راهنمای خرید لوازم خانگی در زمان مناسب

 

زمان مناسب برای خرید لوازم خانگی چه موقع است

 

قطعاً زمانی ‌که شما جهت  خرید لوازم آشپزخانه  و خانه اقدام می‌کنید، متوجه خواهید شد که هیچ ‌یک از محصولات قیمت ارزانی ندارند. همچنین هرچه که زمان می‌گذرد، قیمت آن‌ها افزایش پیدا می‌کند. بنابراین خرید در زمان مناسب به نفع شما خواهد بود تا در هزینه ‌ها صرفه‌جویی کنید. می‌توان گفت که  خرید لوازم خانگی  جدید یک کار زمان‌بر است. قطعاً هدف شما از خرید لوازم خانگی جدید، تهیه بهترین محصولات با جدیدترین تکنولوژی ها است. در عین ‌حال هم ترجیح می‌دهید که با حداقل هزینه را برای تهیه هریک از وسایل داشته باشید. بنابراین باید با زمان‌بندی درست و تحقیق بسیار، بتوانید در موقعیت مناسبی تمامی محصولاتی را که مدنظر دارید، تهیه کنید.

در وهله اول باید به شما بگوییم بهترین زمان برای خرید لوازم خانگی پیش ‌از خراب شدن هر کدام از وسایل است. اگر پس ‌از خراب شدن وسایل اقدام به خرید کنید، در موقعیت بدی خواهید قرار خواهید گرفت و مجبورید هر یک از وسایل خانه را با قیمت بالا و سطح کیفی پایین خریداری کنید. اگر می‌خواهید برای عید نوروز دکوراسیون منزل خود را تا حدودی تغییر دهید و  همه لوازم را نو کنید، باید حتماً برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید تا بتوانید علاوه‌بر ایجاد تغییرات اساسی در منزل، هزینه مناسبی را پرداخت کنید.

 

بهترین زمان خرید لوازم خانگی

 

شاید این گفته ما کمی برای شما تعجب‌آور باشد. اما بهترین زمان خرید لوازم خانگی بزرگ، برای عید شهریور و مهر ماه است. در این زمان تولید کنندگان لوازم خانگی جدیدترین مدل‌های خود را به بازار عرضه می‌کنند. بنابراین می‌توانید و مدل‌هایی که در سال قبل به تولید رسیدند را با تخفیف‌های مناسبی خریداری کنید. همچنین می‌توانید در دی ماه نیز به فروشگاه لوازم ‌خانگی سر بزنید. اگر می‌خواهید در هزینه ‌های خود صرفه‌ جویی کنید، بهتر است برای خرید لوازم آشپزخانه به فروشگاه‌هایی که به  عمده‌ فروشی لوازم آشپزخانه  هستند سر بزنید. بعدها این‌گونه بتوانید اکثر محصولات را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید توجه داشته باشید بیشتر فروشگاه در دی ماه مدل‌های تا محصولات مورد نظر خود را با قیمت کمتری به مشتریان ارائه دهید.

 

بهترین زمان خرید لوازم خانگی چه موقع است؟

 

 زمان‌های خاص برای خرید لوازم خانگی

 

تعطیلات آخر هفته نیز بهترین زمان خرید لوازم خانگی به حساب می‌آیند. بیشتر خرده ‌فروش ها در این زمان قیمت محصولات را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهند. البته که باید در این‌ باره به‌خوبی تحقیق کنید و بتوانید مراکز مناسبی را برای تهیه لوازم خانگی پیدا کنید. درصورتی‌ که خیلی سریع به خرید لوازم خانگی نیاز دارید، دیگر لازم نیست تا منتظر فرارسیدن زمان مناسبی برای خرید باشید. اکثر خرده ‌فروشان در پایان هر ماه  کمیسیون‌های فروش را برای محصولات جدید ارائه خواهند داد و تعدادی از آن‌ها نیست و باید حقوق کارکنان خود را واریز کنند. به دلیل این موضوع و می‌توان گفت که بهترین زمان خرید سریع لوازم خانگی آخر هر ماه است.

 

بهترین زمان خرید آنلاین لوازم خانگی

 

این روزها اکثر فروشگاه‌ها شرایطی را فراهم کرده‌اند تا خریداران بتوانند به‌ صورت آنلاین محصولات خود را خریداری کنند. می‌توان گفت بهترین زمان خرید لوازم خانگی عید به‌ صورت آنلاین به شرح زیر است:

  • ماه آبان و آذز
  • پنج‌شنبه‌ها؛زیرا خرده‌فروشان حدود ۲ برابری قیمت‌ها را کاهش می‌دهند.
  • چهارم یا پنجم ماه که مردم حقوق خود را دریافت کردند و 23 تا 29 حقوق آن‌ها کاملاً خرج شده‌است.

می‌توان گفت از لحاظ تئوری بهترین زمان برای خرید وسایل خانه پنج ‌شنبه‌های آخر هر ماه در ساعت ۳ بعدازظهر است. شما می‌توانید برای خرید عید نیز در این این زمان اقدام کنید.

 

نکات مهم در زمان خرید لوازم خانگی

 

برای خرید لوازم خانگی نباید از پایین آوردن قیمت‌ها ترس داشته باشید. همیشه روی قیمت محصول جایی برای تخفیف وجود دارد. هنگام خرید آنلاین نیز می‌توانید قیمت‌ها را با سایت‌های دیگر مقایسه کنید. همچنین می توان با مراجعه به سایت‌های صفاری قیمت از قیمت تمامی لوازم خانگی و تا حدودی مطلع شد. در این بین لوازمی که کمی خط و خش دارتد، با قیمت بسیار پایین فروخته می‌شوند و البته بهتر است برای انتخاب چنین محصولاتی حتماً با یک کارشناس مشورت کنید.

 

نکات مهم در زمان خرید لوازم خانگی در زمان عید

 

 بدترین زمان برای خرید لوازم خانگی

 

حال که تا حدودی در مورد بهترین زمان خرید لوازم خانگی صحبت کردیم، بهتر است که درمورد زمان‌های نامناسب برای خرید نیز توضیحاتی را بیان کنیم. در ماه اسفند و روزهای نزدیک عید جزو بدتری زمان‌ها برای خرید لوازم خانگی هستند. چراکه میزان تقاضا افزایش پیدا کرده و قطعاً فروشندگان نیز قیمت محصولات خود را بالا می‌برند. در ایام تابستان شروع شدن مراسم عروسی و خرید جهیزیه عروس، قیمت لوازم خانگی افزایش پیدا می‌کند. در تعطیلات نیز اکثر فروشگاه‌ها تعطیل هستند نیز خرید اصلاً جایز نیست. در چنین مواقعی نمی‌توانید به‌ خوبی قیمت‌ها را مقایسه کرده و از اجناس مختلف را بررسی کنید.

بنابراین بهتر است که حتماً در روزهای عادی جهت خرید اقدام کنید. همه کاسبان به دلیل داشتن هزینه ‌های مختلف و مجبور به عرضه این محصول با قیمت مورد انتظار خریداران هستند.

 

 جمع ‌بندی

 

هر چه که به عید نزدیک می‌شویم، تمایل افراد برای نو کردن وسایل خانه و آشپزخانه بیشتر می‌ شود. اما برای این ‌که بتوان بهترین محصولات را خریداری کرده و در نهایت در هزینه‌ ها صرفه جویی کرد، قطعاً باید در زمان درستی برای خرید انتخاب کنید. اما در این مطلب به‌ طور کامل در مورد بهترین زمان خرید لوازم خانگی عید توضیحاتی را ارائه دادیم. بهترین زمان ممکن برای خرید وسایل خانه برای عید دی ماه است اما روز های مناسب تری نیز برای خرید وجود دارند که در این مطلب در مورد آن ها توضیح دادیم. امیدواریم که از مطالعه این مطلب اطلاعات مفیدی را به دست آورده باشید.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.