راهنمای خرید لوازم دکوراتیو منزل و محل کار

 راهنمای خرید لوازم دکوراتیو منزل و محل کار

 راهنمای خرید لوازم دکوراتیو منزل و محل کار

 

همه عاشق زیبایی هستند و دوست دارند منزل و محل کار زیبا و شیکی داشته باشند. برای اینکه منزل و محل کارتان زیبا باشد باید از لوازم دکوری و اکسسوری ها استفاده کنید زیرا اینگونه وسایل موجب زیبایی منزل و محل کار می شود. زیبایی و قشنگی منزل و اداره خیلی مهم است زیرا افرادی که شاغل هستند بیشتر زمان خودشان را در محل کار می گذرانند و زیبا بودن محل کار باعث افزایش روحیه افرادی می شود که در آن محل کار میکنند و همین امر موجب افزایش انرژی و روند کاری بالای کارکنان می شود. زیبایی چیدمان منزل هم باعث آرامش و نشاط اعضای خانواده می شود. اما به این نکته توجه داشته باشید که خرید هر وسیله ای باعث زیبایی منزل و محل کارتان نمی شود، باید در خرید لوازم دکوراتیو به مواردی دقت کنید. سعی داریم در این مقاله به راهنمای خرید لوازم دکوراتیو منزل و محل کار بپردازیم.

 

راهنمای خرید لوازم دکوراتیو منزل

 

راهنمای خرید لوازم دکوراتیو منزل

 

در  خرید لوازم دکوراتیو منزل  باید به نکاتی توجه کنید:

1. سبک دکوراسیون منزل و اداره

 

هنگام خرید لوازم دکوراتیو منزل و محل کار ابتدا باید توجه کنید که منزلتان چه سبک دکوراسیونی دارد. اگر سبک دکوراسیون منزلتان سنتی است باید سراغ لوازم دکوراتیو سنتی بروید، اگر کلاسیک یا مدرن است به سوی لوازم دکوری مدرن و کلاسیک بروید.

اگر بخواهید منزل زیبایی داشته باشید باید سبک وسایلی که می خرید با یکدیگر هماهنگی داشته باشد تا زیبا به نظر برسد. در مورد خرید لوازم دکوراتیو اداره هم باید به این نکته دقت کنید که در چیدمان اداره سبک مدرن وکلاسیک وجود دارد، معمولا اداره ها را به صورت سنتی طراحی نمی کنند.

 

2. بررسی لوازم دکوراتیو موجود در بازار

 

هنگام خرید لوازم دکوراتیو منزل و اداره بعد از اینکه سبک دکوراسیون منزل را مشخص کردید باید لوازم دکوری که هماهنگ با آن سبک در بازار موجود است همه را ببینید، تا با دید بهتری به خرید بپردازید و انتخاب عاقلانه ای داشته باشید.

 

3. انتخاب رنگ متناسب با دکوراسیون منزل و محل کار

 

بعد از اینکه سبک منزلتان مشخص شد و لوازم دکوراتیو موجود در بازار را دیدید و لوازم مورد نظرتان را انتخاب کردید باید در انتخاب رنگ هم دقت کنید و رنگی را انتخاب کنید که با بقیه وسایل منزل ومحل کارتان هماهنگی داشته باشند.

اگر رنگ وسایل دکوراتیوی که انتخاب میکنید با رنگ دکوراسیون منزل و محل کارتان هماهنگی نداشته باشد نه تنها باعث زیبایی منزل و اداره نمی شود و ممکن  است دلزده شوید.

 

وسایل دکوری لوازم منزل

 

4. شلوغ نکردن محیط منزل

 

این تصور را نداشته باشید که اگر منزلتان را از وسایل دکوراتیو پر کنید باعث زیبایی آن می شود. در خرید لوازم دکوراتیو حتما اعتدال را رعایت کنید و به اندازه خرید کنید. اندازه ی لوازم دکوراتیو را هم متناسب با متراژ و ابعاد پذیرایی تان خریداری کنید زیرا تناسب داشتن وسایل باعث زیبایی بیشتر منزلتان می شود.

 

5. دقت کردن به وزن لوازم دکوراتیو

 

قبل از خرید حتما به این نکته دقت کنید لوازمی که قصد ندارید آن ها را مکرراً جابجا کنید و تصمیم دارید آن ها را به طور ثابت قرار دهید لوازم دکوراتیو سنگین انتخاب کنید. لوازمی که قصد جابجایی و تغییر جای آن را دارید را سبک انتخاب کنید.

 

6. قیمت وسایل دکوراتیو

 

امروزه در بازار لوازم دکوراتیو و تزئینی در قیمت های مختلفی وجود دارد و شما حق انتخاب دارید چه رنج قیمتی لوازم دکوری خریداری کنید و براساس بودجه ی مد نظرتان این انتخاب را انجام دهید ولی هنگام خرید لوازم دکوراتیو به نکات زیر توجه کنید. ولی در خرید به این نکته دقت کنید که لوازم ارزان قیمت معمولا کیفیت مناسبی ندارند و معمولا از جنس مرغوبی ساخته نشده اند و معایبی دارند از جمله آن میتوان به مواردی اشاره کرد:

 • ممکن است از جنس ظریفی باشد و مقاومت کمی داشته باشد و به زودی بشکند.
 • ممکن است رنگ با کیفیتی در آن استفاده نشده باشد و بعد از مدتی کدر شود که زیبایی آن را از بین ببرد.
 • معمولا لوازمی که ارزان قیمت هستند از مواد با کیفیت ساخته نشده اند که طول عمری بالایی داشته باشند و ظاهر زیبا و براقی هم ندارند.

سعی کنید در خرید وسایل تزئینی ارزان دقت کنید تعداد لوازم کمی خریداری کنید ولی با کیفیت بخرید که هم بتوانید به زیبایی منزلتان کمک کنید و هم طول عمر بالایی داشته باشند که هزینه تان با خرید لوازم بی کیفیت از بین نرود.

 

عمده فروشی آنلاین

 

امروزه سایت های مختلفی وجود دارند که به صورت آنلاین محصولاتشان را عرضه می کنند که این اتفاق بسیارخوبی است زیرا در منزل با چند کلیک بدون خستگی از راه رفتن و صرف هزینه ی مازاد می توانند انواع لوازم دکوراتیو ببینند و با مشخصات کامل آن آشنا شوند و سپس به خرید بپردازند. حتی این موضوع به فروشگاه داران لوازم دکوراتیو هم کمک بسیاری کرده است که می توانند به طور آنلاین با تنوع و وسایل جدید آشنا شوند و لوازم مورد نیازشان را  سایت های عمده فروشی آنلاین با ثبت سفارش خریداری کنند.

 

راهنمای خرید وسایل دکوری منزل

 

حال یک لیستی از راهنمای خرید وسایل دکوری منزل را خدمتتان معرفی می کنیم.

 • تابلوها: انواع مختلفی تابلو در سبک های مختلفی در بازار وجود دارد که استفاده درست و به جا و هماهنگ با سبک دکور منزلتان جلوه ی بسیار زیبایی به منزل شما می دهد.
 • ساعت ها: یکی از لوازم دکوراتیو منزل ساعت ها هستند که انتخاب درست آن موجب زیبایی منزل شما میشود و در شکل های گوناگون در بازار موجود است.
 • استفاده از قاب عکس: در چیدمان دکوراسیون منزل قاب عکس ها نقش بسزایی در زیبایی منزل دارند و میتوان از آن ها برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد.
 • پرده ها: وجود پرده در زیبایی منزل خیلی تاثیر دارد و جلوه ی بسیار زیبایی به منزل شما می دهد.

انتخاب پرده مناسب با سبک دکوراسیون منزل و رنگ هماهنگ با دکور منزلتان زیبایی چشم نوازی به آن می دهد.

 • لوسترها: یکی از زیباترین لوازم دکوراتیو منزل لوستر ها هستند که در جنس و شکل های مختلفی در بازار وجود دارد و میتوانید با فراغ بال سبک و طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • چراغ خواب: یکی از لوازم دکوراسیون منزل می باشد که بیشتر مناسب اتاق خواب است و علاوه بر زیبایی برای آرامش گرفتن هم مناسب می باشد.
 • آینه ها: آینه ها جزو لوازم دکوراتیو منزل هستند که استفاده بجا از آن علاوه بر کاربردی بودن موجب زیبایی منزلتان هم میشود.
 • گلدان ها: گلدان ها هم در شکل های مختلف و جدید تولید شده اند که علاوه بر شیک شدن منزل و محل کار برای تصفیه ی هوای منزل هم مفید است.
 • شلف ها و نظم دهنده ها: معمولا در اداره ها وسایل زیادی روی میز قرار میگیرند که استفاده از نظم دهنده ها هم باعث زیبایی محل کار می شود و هم باعث نظم گرفتن و مرتب شدن روی میز می شود امروزه معمولا در ادارات از شلف ها و نظم دهنده ها زیاد استفاده می کنند.
 • شمعدان ها: از جمله لوازم تزئینی فانتزی هستند که برای ریلکس کردن و فضای آرامش بخش ایجاد کردن مناسب می باشد و زیبایی خاصی مخصوصا به اتاق خواب می دهد.

 

راهنمای خرید وسایل تزئینی ارزان

 

راهنمای خرید وسایل تزئینی ارزان

 

امروزه در بازار لوازم دکوراتیو و تزئینی در قیمت های مختلفی وجود دارد و شما حق انتخاب دارید چه رنج قیمتی لوازم دکوری خریداری کنید و براساس بودجه ی مد نظرتان این انتخاب را انجام دهید.

ولی در خرید به این نکته دقت کنید که لوازم ارزان قیمت معمولا کیفیت مناسبی ندارند و معمولا از جنس مرغوبی ساخته نشده ان  و معایبی دارند از جمله آن میتوان به مواردی اشاره کرد:

 • ممکن است از جنس ظریفی باشد و مقاومت کمی داشته باشد و به زودی بشکند.
 • ممکن است رنگ با کیفیتی در آن استفاده نشده باشد و بعد از مدتی کدر شود که زیبایی آن را از بین ببرد.
 • معمولا لوازمی که ارزان قیمت هستند از مواد با کیفیت ساخته نشده اند که طول عمری بالایی داشته باشند و ظاهر زیبا و براقی هم ندارند.

سعی کنید در خرید وسایل تزئینی ارزان دقت کنید تعداد لوازم کمی خریداری کنید ولی با کیفیت بخرید که هم بتوانید به زیبایی منزلتان کمک کنید و هم طول عمر بالایی داشته باشند که هزینه تان با خرید لوازم بی کیفیت از بین نرود.

 

جمع بندی راهنمای خرید لوازم دکوراتیو منزل و محل کار

 

باید برای زیباتر شدن منزل و اداره از لوازم دکوراتیو و اکسسوری ها استفاده کنید ودر انتخاب لوازم دکوری باید به نکاتی دقت کنید از جمله: خرید لوازم دکوری مناسب سبک دکوراسیون منزل، تمام وسایل دکوری مناسب سبک منزل را ببینید که انتخاب مناسبی داشته باشید، در مرحله آخر رنگ مناسب منزلتان را انتخاب کنید که لوازمتان هارمونی مناسب داشته باشند.

سعی کند بیش از حد از وسایل دکوری لوازم منزل و اداره استفاده نکنید که موجب شلوغی بیش از حد محیط اطرافتان شود و در استفاده از لوازم دکوری حد اعتدال را رعایت کنید.

سعی کنید از خرید وسایل تزئینی ارزان اجتناب کنید و وسایل با کیفیت با ظاهری زیبا بخرید.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.