10 مدل از شیک ترین ظروف سرو و پذیرایی سال

10 مدل از شیک ترین ظروف سرو و پذیرایی سال

10 مدل از شیک ترین ظروف سرو و پذیرایی سال

 

چیدن یک میز پذیرایی بسیار زیبا و خیره ‌کننده، قطعاً مستلزم خرید شیک‌ ترین ظروف سرو و پذیرایی است. این ظروف شامل محصولات متعددی می‌شوند که هر یک می‌توانند در پذیرایی بهتر، خاص تر و زیبایی میز تأثیر بسزایی داشته باشند. خانم‌ها علاوه‌ بر خرید در هنگام  خرید لوازم آشپزخانه  اهمیت بیشتری به زیبایی ظاهری ظروف پذیرایی می‌دهند. زیرا هر یک از این محصولات می‌توانند نقش مهمی را برای میزبانی بهتر از میهمانان و چیدن یک میز خوش آب ‌و رنگ را داشته باشند. به ‌طور مثال استفاده از سبدهای میوه با طراحی جدید و یا فنجان‌های بسیار خاص برای سرو چای، میهمانی را برای تمامی افراد لذت‌بخش‌تر خواهد کرد. همان طور که بهتر می‌دانید، نحوه چیدمان و انتخاب هر یک از ظروف پذیرایی نشان ‌دهنده میزان سلیقه خانم‌ها بود و آن‌ها می‌توانند از این طریق ذوق و خلاقیت خود را به دیگران نشان دهند.

در ادامه قصد داریم تا به معرفی شیک‌ترین ظروف پذیرایی سال بپردازیم تا شما بتوانید با آگاهی بیشتر تمامی هر یک از این ظروف را با نهایت سلیقه و در جدیدترین مدل ها خریداری کنید.

 

خرید شیک ‌ترین و جدیدترین ظروف سرو و پذیرایی سال 2023

 

خرید شیک ‌ترین و جدیدترین ظروف سرو و پذیرایی سال 2023

 

برای  خرید شیک‌ترین ظروف سرو و پذیرایی  مهم نیست که هر یک از آن ها از چه جنسی باشند. شما باید در وهله اول هماهنگی بین تمامی ظروف را در نظر بگیرید. توصیه می‌کنیم برای داشتن میز پذیرایی زیباتر، ظروفی را انتخاب کنید که تا حد امکان ست بوده و تا طراحی آن‌ها کاملاً به یکدیگر شبیه باشند. البته شما باید حد تعادل را در رنگ و طرح از تک ‌تک ظروف پذیرایی رعایت کنید. عدم انتخاب مناسب شما می‌تواند جلوه بسیار خاصی را به به میز پذیرایی ببخشد.

انواع مختلف ظروف پذیرایی که در بازار موجود هستند، از نظر ویژه‌ای شکل و اندازه تفاوت دارد و معمولاً دارای قیمت بالایی هستند. بنابراین بهتر است پیش ‌از اقدام به خرید به‌ صورت اینترنتی و یا حضوری تمامی فاکتورهای لازم را در نظر بگیرید، لیست کاملی را از تک ‌تک ظروفی که احتیاج دارید در نظر بگیرید. سپس با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی و یا حضوری این ظروف را در مدل‌های هماهنگ و با طراحی جدید و خاص، انتخاب کنید.

 

انتخاب ظروف پذیرایی جدید و خاص

 

قطعاً در میان وسایل مختلف آشپزخانه، ظروف سرو و پذیرایی بیشتر در دید عموم است. انتخاب آن‌ها در طراحی و رنگ‌های زیبا می‌تواند جلوه خاصی به قفسه‌ های آشپزخانه ببخشد. همان که می‌دانید همه ما ایرانی‌ها مهمان‌نواز هستیم می‌خواهیم به بهترین شکل ممکن از میهمانان خود پذیرایی کنیم. قطعاً برای یک پذیرایی بسیار عالی وجود ظروف های جدید و شیک و با طراحی مناسب اهمیت بسزایی دارد. برای این ‌که بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید، اما نکات مهمی را در این خصوص به شما ارائه می‌دهیم. ظرف‌های پذیرایی معمولاً ست‌های کاملی بوده که متشکل از وسایل مورد نیاز برای پذیرایی خواهندهستند. این وسایل می‌توانند شامل محصولاتی همانند پارچ و لیوان، فنجان، شیرینی خوری، میوه خوری، غذاخوری، سوپ‌ خوری و … هستند.

 

انتخاب ظروف پذیرایی جدید و خاص

 

تأثیر ظروف پذیرایی در دکوراسیون خانه

 

ظروف پذیرایی علاوه‌بر کاربردی بودن و کمک به پذیرایی بهتر، نقش مهمی را در دکوراسیون خانه ایفا می کنند. به‌ طور مثال شما می‌توانید با تهیه شیک ‌ترین ظروف سرو و پذیرایی، جلوه تازه ای را به بوفه یا قفسه های آشپزخانه ببخشید. بنابراین باید بدانید که چه نوع ظروفی را انتخاب کرده و حتماً آن را متناسب با دکوراسیون منزل انتخاب کنید.

ظروف پذیرایی به ‌طورکلی به ۴ دسته تقسیم می‌شوند:

  • ظروف سرو و پذیرایی ساده و مینیمال
  • ظروف پذیرایی سنتی
  • ظرف‌های سرو و پذیرایی کلاسیک
  • ظرف‌های مدرن

در ادامه به‌طور کامل در مورد محصولات توضیحاتی را بیان می‌کنیم.

 

1. ظروف پذیرایی مینیمال و ساده

 

امروزه اکثر افراد ترجیح می‌دهند که برای خرید  لوازم آشپزخانه و ظروف پذیرایی، به سراغ مدل‌های مینیمال و ساده بروید. در این سبک بیشتر محصولات از کریستال و بلور بوده و طراحی کاملاً ساده‌ای دارند. البته که می‌توان برای انتخاب این ظروف نیز به سراغ مدل‌های سرامیکی و چینی رفت. تا حد امکان سعی کنید محصولاتی را انتخاب کنید که فاقد هرگونه نقش و طرح هستنئ و رنگ آن‌ها نیز معمولاً از شفاف یا بی‌رنگ است. استفاده از ظرف‌های پذیرایی رنگارنگ اصلاً برای دکوراسیون ساده و مینیمال مناسب نیست.

 

2. ظروف پذیرایی چینی

 

استفاده از ظرروف چینی برای پذیرایی به زمان بسیار گذتشه باز می گردد. اما تولیدکنندگان این ظروف را در طراحی و رنگ های مینیمال به بازار عرضه می کنند. زیرا این سبک دارای طرفداران بیشتری است و قطعا تحول بزرگی را در نحوه پذیرایی و زیباتر نشان داد خوراکی ها، ایجاد می کند.

 

3. ظروف کریستال

 

معمولا ظروف کریستال در عین سادگی سبب افزایش درخشش و زیبایی میز پذیرایی می شوند. این ظروف سرو و پذیرایی نیز بسیار شیک بوده و مناشب سلیقه ساده پسند ها خواهد بود.

 

4. ظروف پذیرایی سنتی

 

شیک ترین ظروف سرو و پذیرایی در طرح های قدیمی نیز به بازار عرضه می شوند که می‌تواند جلوه بسیار خاص و منحصربه ‌فردی را به میز پذیرایی شما ببخشد. شما می‌توانید برای خرید ظروف پذیرایی سنتی به سراغ ظرف‌های میناکاری و مسی بروید که می‌توانند برای سبک سنتی مناسب باشند.

5. ظروف مسی سرو و پذیرایی

 

استفاده از شیک ترین ظروف سرو و پذیرایی در مدل های مسی حس زمان های قدیم و سنت های آن زمان را به افراد القا می کند. بنابراین اگر دکوراسیون منزل شما از سبک سنتی پیروی می کند، قطعا لیوان، فنجان، کاسه های مسی و… برای پذیرایی بی نظیر خواهد بود.

 

6. ظرف پذیرایی میناکاری

 

سنتی پسندان برای پذیرایی از میهامانان خود بهتر است در میان ظروف مسی با طرح سنتی از ظرف های مینا کاری شده نیز استفاده کنند تا این گونه یکی میز قدیمی بسیار جذاب را برای پذیرایی داشته باشند.

 

7. ظروف سرامیکی

 

در میان انواع ظروف پذیرایی که ممکن است برای سبک کلاسیک مناسب باشند، مدل های سرامیکی با طرح و رنگ های جذاب و خاص، قطعا برای دکوراسیون منزل مناسب ترهستند. همچنین تنوع در این مدل ها بسیار بالا بوده و شما می توانید ست ظرف پذیرایی مورد نظر خود را در میان مدل های سرامیکی انتخاب کنید.

 

8. ظروف سلطنتی

 

زمانی که صحبت از وسایل سلطنتی می شود، همه ما به یاد رنگ های گرم با طرح های طلایی و درخشنده می افتیم. برای خرید شیک ترین ظروف سرو و پذیرایی سلطنتی نیز باید  به دنبال ظرف هایی باشید که طراحی تجملاتی دارند.

 

9. شیک ترین ظروف سرو و پذیرایی کلاسیک

 

ظروف پذیرایی کلاسیک نیز از مدل های بسیار پرطرف‌دار بوده که دارای نقش ‌و نگارهای گوناگون هستند. به‌ طورکلی سرویس غذاخوری سرامیکی جزو ظروف مجلل بوده و می‌تواند انتخابی مناسب برای سبک کلاسیک باشد. شما باید به سراغ ظرف‌های بروید که از رگه‌ها و یا رنگ طلایی در آن‌ها استفاده شده ‌است تا حس تجملاتی و سلطنتی بودن را به افراد القا کنند. همچنین می‌توان به سراغ ظرف‌های رفت که دارای طرح و نقش گل گل هستند. ظروف پذیرایی سلطنتی بهترین انتخاب برای سبک کلاسیک هستند که در فروشگاه ما نمونه‌های بسیار متنوعی از این محصولات موجود است.

 

10. ظروف سرو و پذیرایی مدرن

 

از جمله شیک‌ترین ظروف سرو و پذیرایی می‌توان به مدل مدرن اشاره کرد. شما می‌توانید برای برای اضافه کردن ظروف به دکوراسیون مدرن، به سراغ ظرف‌های سرامیکی بروید که دارای طراحی ساده‌ای هستند. البته که سرویس‌های چوبی نیز انتخاب مناسبی هستندو ظروف چوبی بدلیل طراحی ساده‌ای که دارند، می‌توانند جلوه خاصی را در دکوراسیون منزل ایجاد کنند.

 

 ظروف سرو و پذیرایی مدرن

سخن پایانی

 

شیک ترین ظروف سرو و پذیرایی با طراحی منحصر به ‌فرد و زیبایی که دارند، می‌توانند جلوه‌ی تازه‌ای را به میز شما ببخشند. قطعاً شما با انتخاب درست می‌توانید مهمان‌ها را حیرت‌زده کرده و تجربه یک دورهمی عالی و لذت‌بخش را برای آن‌ها به ارمغان بیاورید. پخش عبدی  تمامی محصولات لوازم آشپزخانه را در جدیدترین مدل‌ها با قیمت مناسب در خودجمع آوری کرده‌است و شما می‌توانید برای خرید عمده و یا تکی به ‌راحتی اقدام کنید و در نهایت موفق به خرید جدیدترین ظروف سرو ظروف پذیرایی شوید

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.